Etusivu

Wilma  |  Office365  |  Moodle

 

Luottamushenkilöt

Kotkan - Haminan seudun koulutuskuntayhtymän luottamushenkilöorganisaatio

Yhtymäkokous
Yhtymähallitus
Tarkastuslautakunta

 

Yhtymäkokous 2017 - 2021

Puheenjohtajisto

Suikkanen Jaana pj. puh. 040 539 4466, jaana.suikkanen@hamina.fi

Pekkola  Juhani 1. vpj. puh. 044 513 0356, juhanipekkola@gmail.com

Suurnäkki Päivi 2. vpj. puh. 040 539 1299, paivi.suurnakki@pp.inet.fi

Muut osallistujat

Montonen Tiina, hallituksen puheenjohtaja
Tikkanen Sami, koulutuskuntayhtymän johtaja, pöytäkirjanpitäjä
Korpela Tuija, koulutuskuntayhtymän talous- ja hallintojohtaja

Yhtymähallitus

Kotka (varajäsen)

Montonen Tiina, pj. puh. 040 516 4634, tiina.l.montonen@kotka.fi (Taavitsainen Ninni)

Mättö Pekka 1. vpj. puh. 050 537 9601, mattopekka@gmail.com (Eerola Seppo)

Rosberg Tiina, puh. 040 730 7915, tiina.rosberg@gmail.com (Skottman Jerdi)

Toivanen Nana, puh. 040 710 4681, nana.toivanen@pyhtaa.fi (Kumpunen Helena)

Hamina (varajäsen)

Sakki Timo 2.vpj, puh. 0400 890 840, sakki.timo@gmail.com (Virtanen Vili-Valtteri)

Nyholm Janne (Forsström Sami)

Rissanen Jarmo, puh. 045 346 9746, jarmo.rissanen@hamina.fi (Kasari Jorma)

Tuomisalo Tomi, puh. 040 048 8097, tomi.tuomisalo@hamina.fi (Vartainen Riina)

Miehikkälä (varajäsen)

Rikkola Riitta p. 040 524 4027, rikkola1@saunalahti.fi (Heinonen Jari)

Pyhtää (varajäsen)

Tuomala Kirsi, p. 040 585 0195 (Liimatainen Merv)

Muut osallistujat
Suikkanen Jaana, yhtymäkokouksen pj
Pekkola Juhani, yhtymäkokouksen 1.vpj
Suurnäkki Päivi, yhtymäkokouksen 2.vpj.
Tikkanen Sami, koulutuskuntayhtymän johtaja, pöytäkirjanpitäjä
Korpela Tuija, koulutuskuntayhtymän talous- ja hallintojohtaja

Tarkastuslautakunta

Kunta, varsinainen jäsen (varajäsen)

Kotka, Visti-Pohjalainen Aira (Simola Seppo)

Kotka, Laine Antti, (Avelin Anssi)

Virolahti, Pirttimäki Seppo (Kattelus Eeva-Liisa)

Hamina, Järvinen Hannele (Ström Ella)

Pyhtää, Aksels Tuulikki (Nyberg Charles)

Muut osallistujat

Korpela Tuija , koulutuskuntayhtymän talous- ja hallintojohtaja
Tikkanen Sami, koulutuskuntayhtymän johtaja