Etusivu

Wilma  |  Office365  |  Moodle

 

Yhteishaun tulokset

To 15.06.2017 08:15

Etelä-Kymenlaakson ammattiopistoon nuorten ammatilliseen perustutkintoon hyväksytyt opiskelijat:

Listalla ovat vain ne henkilöt, jotka ovat antaneet nimenjulkaisuoikeuden internetissä.

 

Haminan kampus:

Autoalan perustutkinto:

Arvilommi, Jonni Jaro Antero, Hamina, Eerikäinen, Paula Johanna, Hamina, Harju Anne, Imatra, Harjunen, Eljas Ilmari, Hamina, Järvinen Aki, Hamina, Kaitainen, Tanja Emma Annika, Virolahti, Kekäläinen, Eino Nestori, Pyhältö, Khalezov, Aleksei, Poitsila, Kärkkäinen, Tommi Aleksi, Virolahti, Lampikari, Jesse Christian, Husula, Lampinen, Pekko Matias, Hamina, Lanu, Leo Jalmari, Ala-Pihlaja, Mannoja, Konsta Tapani, Suur-Miehikkälä, Nur, Hussein Ahmed, Helsinki, Ollikainen, Max-Miiccael Nehemias, Husula, Torniainen, Jenni Karita, Hamina

Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto:

Ahola Valeria, Kotka, Bruce Jenna, Hamina, Khalil Nuur Sebastian, Virojoki, Lantta Rea-Eliina, Virojoki, Lesonen Tuukka, Hamina, Rautamies Rasmus, Salo-Miehikkälä, Rokka Kielo, Virojoki, Tylli Miia, Miehikkälä

Liiketalouden perustutkinto:

Eggleton Aleksiina, Hamina, Harjula Fanny, Hamina, Jokisalo Jari, Hamina, Kiviharju Masa, Virojoki, Kiviranta Toni, Virojoki, Kotonen Roni, Hamina, Malm Niiko, Virojoki, Muuri Emil, Hamina, Puumalainen Mici, Virojoki, Seppinen Neea, Hamina, Sihvola Eetu, Hamina, Strömberg Tatu, Hamina, Taponen Sofia, Hamina, Taurama Jyri, Virojoki, Tuutti Onni, Hamina

Matkailualan perustutkinto:

Erunkov Georgii, Kotka, Heikkinen Evelina, Kotka, Korkkua Tua, Hamina, Popravko Nina, Hamina, Roshchina Mariia, Kotka, Viikari Jenna, Hamina, Virkki Laura, Hamina, Yousif Samiira, Helsinki

Pintakäsittelyalan perustutkinto:

Hakuli Mikko, Kotka, Snellman Fanni, Pyhtää, Talsi Meri, Kotka

Rakennusalan perustutkinto:

Ahokas Jesse, Hamina, Kelkka Joni, Hamina, Kormu Niko, Hamina, Koskimies Jere, Hamina, Kulju Juuso, Hamina, Lindroos Benjamin, Hamina, Suortti Antti, Hamina, Virtanen Matias, Hamina

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto:

Halinen Tony, Kotka, Hammaren Joona, Kotka, Happonen Juho, Kotka, Joensuu Ville, Hamina, Kujala Riku, Hamina, Nakari Alex, Hamina, Pesu Olli, Hamina, Pethman Max, Kotka, Rintelä Teemu, Hamina, Räsänen Laura, Kotka, Sarin Jesper, Kotka, Soares Eetu, Kotka, Tammelin Eetu, Hamina, Turkia Lari, Kotka, Tähtinen Tuukka, Kotka, Ulmanen Aleksi, Kotka, Vikström Miika, Kotka

Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto:

Kovaleva Daria, Kotka, Nevalainen Tinja, Hamina, Prapha Khanittha, Kotka, Saarelainen Anna-Leena, Hamina

 

Katariinan kampus:

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto:

Audthamoon Nussara, Kotka, Aura Simo Antero, Kotka, Chadimová Veronika, Pyhtää, Deewanchai Araya, Kotka, Elnami Nabil Gaffar Musa, Kotka, Eurasto Nea Henriikka, Hamina, Helynen Sara Maria, Huutjärvi, Herrala Jenni Katariina, Kotka, Hintsala Marianna Elena, Kotka, Hänninen Riku Juho Antero, Kotka, Kellberg Anni Matilda, Kotka, Kervinen Jaakko Eevert, Kotka, Kervinen Roosa Emilia, Kotka, Kiviharju Jemina Maarit, Kotka, Koltsova Anna-Liisa, Neuvoton, Komendantova Zanna, Kotka, Kuusela Minja Valentina, Kotka, Laakkonen Ada Maria, Kotka, Laitinen Netta Auli Emilia, Poitsila, Lankila Jutta Karoliina, Reitkalli, Lehtomäki Jenna Juulia, Kotka, Lempiäinen Anni Siiri Kristiina, Kotka, Lemström Jannina Kaarina, Hamina, Löövi Sara Adeliina, Kotka, Markkanen Hannu Tapani, Kotka, Markkanen Selina Camilla, Kotka, Merivalo Elina Elisabet, Kotka, Mikkola Jarkko Akseli, Vaaranniva, Mikkola Niko Mikael Tapani, Kotka, Mäkiaho Petra Maria, Kotka, Mäkinen Anni Tuulia, Kotka, Nieminen Alina Eveliina, Purola, Paakala Roosa Hellä Kristina, Kotka, Pakkanen Sofia Jemina, Hamina, Peurala Jaakko Vihtori, Kotka, Pihamo Sara Miranka, Kotka, Pulkkinen Nellanoora Emmiina, Kotka, Puranen Katri Susanna, Hamina, Rassadnikova Daria, Hamina, Rissanen Jonna Anna Amanda, Pyhtää, Saarela Janita Katriina, Kotka, Sallanko Ronja Katariina, Korppinen, Sarismala Josefiina Inka Inari, Pyhältö, Seppinen Mila Marie, Hamina, Sepponen Suvi Orvokki, Kotka, Sipari Siiri Ilona, Hamina, Sohlman Sanna Tuulia, Hamina, Suokas Elisabet Julia, Hamina, Tolsa Maija Anniina, Hamina, Tolvanen Tuua Oona Emilia, Virolahti, Turpeinen Iida Vilina, Pyhtää, Turtiainen Sami Emil Santeri, Kotka, Tuulonen Matias Taavetti, Kotka, Umutoni Florence, Kotka, Valjus Inka Onerva, Kotka, Varjakoski Anita Orvokki, Klamila, Virtanen Vilma-Leena, Hamina, Äijälä Emmi Maria, Kotka

Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto:

Bal Sinan, Kotka, Gündüz Mirzal, Kotka, Halonen Marcus, Kotka, Kauhanen Lauri, Kotka, Kekäläinen Kuisma, Porvoo, Kiira Ida-Sofia, Kotka, Kitunen Niina, Kotka, Konttinen Veeti, Kotka, Kosi Mazebo Adonai, Helsinki, Kukkola Pinja, Lappeenranta, Lekkina Margarita, Kotka, Leksungnern Saksit, Loviisa, Nummelin Janika, Hamina, Perhovaara Mesi, Kajaani, Phisaiphan Tawatchai, Kotka, Pienmunne Clara, Kotka, Pulkkinen Inka, Kotka, Pyykkö Veera, Kotka, Salama Johanna, Kotka, Seppä Simi, Kotka, Suutarinen Rosa, Pyhtää, Tuomi Mira, Kotka, Valjus Julia, Kotka

Merenkulkualan perustutkinto:

Aho Thomas, Kotka, Belikov Kay, Kotka, Eha Reimo, Espoo, Ekberg Joonatan, Espoo, Ek Jesse, Tavastila, Ekman Jesse, Kotka, Engström Mattias, Lahti, Hannula Ville-Petteri, Kotka, Honkonen Väinö, Kotka, Juvonen Leevi, Savonlinna, Jylhä Pekka, Nokia, Jäsberg Claudia, Espoo, Korhonen Daniel, Kyrö, Korpela Tomi, Kotka, Korttinen Toni, Lappeenranta, Lehtola Katariina, Kerava, Lehvonen Ronny, Loviisa, Leino Sakari, Parainen, Leinonen Manu, Anjala, Lindqvist Jemina, Porvoo, Mustonen Carlos, Kotka, Mustonen Kristian, Kotka, Mäensivu Vilho, Valkeala, Mäki Mike, Hamina, Nieminen Vertti, Kotka, Nokkanen Niko, Selänpää, Pietikäinen Joonas, Kotka, Ruokonummi Hanna, Koria, Sandmark Jere, Jokela, Simpanen Santeri, Hyvinkää, Taipalinen Tomi, Lahti, Tatterback Teemu, Vantaa, Tykkä Nico, Inkeroinen, Vantola Veeti, Kotka

Logistiikan perustutkinto, kuljetuspalvelujen osaamisala:

Forsström Jasu, Kotka, Fusha Juljan, Kotka, Hartikainen Kalle, Kotka, Hirvonen Roope, Kotka, Ibolar Emir, Poitsila, Jaakkola Verneri, Kotka, Korjus Joona, Kotka, Kärkkäinen Juho, Heinola, Laitala Rene, Kotka, Lehvä Aku, Kotka, Nieminen Olavi, Kotka, Nykänen Joni, Kotka, Penttinen Santeri, Kotka, Rekilä Jani, Kotka, Sandberg Janne, Kotka, Törn Roope, Tesjoki

Logistiikan perustutkinto:

Einola Veikko, Liikkala, Galashov Vsevolod, Kotka, Hieniemi Jarno, Myllykoski, Hurskainen Eetu, Kotka, Inberg Riku, Kotka, Ismaeel Hussein Ali, Kotka, Kettunen Emil, Kotka, Leppäkoski Niko, Anjala, Pylkkänen Joona, Kotka, Ranta Miko, Kotka, Roslakka Jesse, Kotka, Smolander Eetu, Inkeroinen, Toivonen Niclas, Anjala, Van der Steen Janne, Kotka, Virtala Eetu, Siltakylä

 

Kotekon kampus:

Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto:

Eijamo Aleksi, Kotka, Erola Kalle, Kotka, Fant Eemil, Kotka, Hahmo Väinö, Kotka, Henriksson Eetu, Loviisa, Horto Sebastian, Kotka, Ikonen Jarno, Kotka, Jokinen Joonas, Kotka, Järvisalo Joel, Kotka, Kiuru Olli, Pyhältö, Koivu Aapo, Hamina, Kougappi Toni, Hamina, Kuiri Eetu, Kotka, Käyhty Atte, Kotka, Lampinen Jonne, Loviisa, Lappalainen Jimmy, Loviisa, Lundqvist Jaro, Loviisa, Martikainen Eetu, Kotka, Mattsson Joel, Kotka, Mussalo Eelis, Kotka, Mussalo Lauri, Kotka, Nopanen Sasha, Kotka, Pakkala Aleksi, Hamina, Palm Joona, Kotka, Pulkkinen Santtu, Kotka, Puustelli Eemeli, Loviisa, Rantavuo Veeti, Kotka, Ruhanen Leevi, Kouvola, Ruhanen Niko, Kotka, Salakka Niilo, Kotka, Seppälä Juho, Hamina, Takala Eemeli, Kotka, Timperi Rami, Hamina, Tuukkanen Tino, Kotka, Uusaro Santeri, Kotka, Virtanen Lauri, Kotka, Virtanen Nico, Pyhtää, Vuorinen Markus, Hamina

Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto:

Asplund Aleksi, Kotka, Eronen Veikko, Kotka, Happonen Tuomas, Kotka, Henriksson Arttu, Hamina, Kyyrönen Semi-Joona, Kotka, Laitinen Juha-Matti, Kotka, Leppänen Samuli, Hamina, Lonka Kalle, Hamina, Lyytikäinen Rasmus, Hamina, Mikkola Teemu, Kotka, Miraglia Marco, Kotka, Pirhonen Joni, Valkeala, Ruhanen Max, Hamina, Tepponen Mari-Anne, Kotka, Tähtinen Tino, Pyhtää, Valjus Väinö, Miehikkälä, Vättö Ukko, Kotka

Rakennusalan perustutkinto/talonrakentaja:

Ali Mohammedi Adnan, Kajaani, Byurne Denis, Kotka, Fellman Janne, Loviisa, Haapala Janne, Kotka, Hakkarainen Pekka, Kotka, Heijari Aleksi, Kotka, Heimonen Tomi, Kotka, Kattelus Eemil, Kotka, Leppänen Iiro, Kotka, Miraglia Aleksi, Kotka, Niemelä Jesse, Kotka, Nöjd Eino, Kotka, Pisto Pauliina, Kotka, Saikkonen Tino, Kotka, Selimi Gesim, Kotka, Sunila Kimi-Kalle, Kotka, Suoknuuti Aleksi, Kotka, Turunen Jani, Kotka, Viersola Niki, Kotka, Vilen Julius, Kotka

Talotekniikan perustutkinto:

Hakala Onni, Kotka, Kervinen Vertti, Pyhtää, Liiri Jere, Kotka, Niemelä Valtteri, Pyhtää, Paakkunainen Miika, Kotka, Riivari Saku, Kotka, Roponen Alexander, Kotka, Salmén Tim, Loviisa, Syvelä Tatu, Kotka, Tarvonen Kaarle, Kotka, Tokola Jonas, Kotka, Tuominen Toivo, Pyhtää, Udd Joona, Kotka, Valjus Teemu, Pyhtää

Kiinteistöpalvelujen perustutkinto:

Aalto Samu, Kotka, Hokkanen Jan-Erik, Kotka, Huusari Kalle, Kotka, Hyvönen Tuomo, Kotka, Immonen Samu, Kotka, Kuivalainen Joona, Kouvola, Muse Ahmed Mohamed, Kotka, Sjöstedt Jesse, Hamina, Suur-Uski Susanna, Kotka,

Hiusalan perustutkinto:

Erfving Krista, Hamina, Harkko Laura, Kotka, Hesselgren Janette, Kotka, Hämäläinen Henna, Hamina, Jaakkola Oona, Hamina, Juutilainen Oona, Klamila, Kelkka Mira, Kotka, Kolehmainen Sointu, Kotka, Korpi Jonna, Kotka, Kumpulainen Julia, Kotka, Malmisaari Oona, Hämeenlinna, Naski Inka, Kotka, Raussi Kiia, Kotka, Rintamo Jasmina, Kotka, Ruoppa Markus, Suur-Miehikkälä, Seppenen Marika, Hamina, Silvennoinen Iines, Kotka, Tiittanen Helina. Kotka, Vainio Joanna, Kotka, Wallenius Tinja, Kotka, Väisänen Mari, Kotka

Musiikkialan perustutkinto:

Halonen Ida, Helsinki, Hiltunen Elizabeth, Vantaa, Kananen Miro, Kotka, Kangas Otso, Helsinki, Lepistö Ilmari, Porvoo, Mela Jaakko, Kotka, Naski Valtteri, Kotka, Seppälä Eetu, Helsinki, Suortti Joonas, Kotka, Vepsäläinen Vilma, Helsinki

Autoalan perustutkinto:

Ali Mohamed, Kotka, Fromholz Marcus, Kotka, Haajanen Rony, Kouvola, Halonen Sina, Kouvola, Happonen Teemu, Kotka, Helisma Veeti, Kotka, Helynen Miro, Kotka, Hämäläinen Aleksi, Kotka, Julkunen Joona, Kotka, Kauppila Joel, Kotka, Kelkka Ville, Kotka, Keltanen Minna, Espoo, Kiyimci Defne, Kotka, Köksal Ali-Samed, Kotka, Lautiainen Oona, Lappeenranta, Lepkov Georgii, Kotka, Linnanen Juuso, Kotka, Lönnström Nico, Loviisa, Malinen Tuukka, Pyhtää, Myrén Rita, Kotka, Neves Jesper, Kotka, Ollikainen Jemiicca, Kouvola, Pehkonen Patrik, Kotka, Peltola Joni, Kotka, Pisto Peetu, Kotka, Puhakka Juho, Kotka, Salonen Teemu, Kotka, Siimes Ville, Pyhtää, Sinkkonen Meri, Kouvola, Turkia Tytti, Kotka, Usta Kaarel, Kotka, Vesala Tomi, Kotka

Liiketalouden perustutkinto:

Behm Jenna, Pyhtää, Bragge Joonas, Kotka, Etholén Markus, Pyhtää, Harkko Sonja, Kotka, Heino, Tuukka, Kotka, Hillberg Riki, Pyhtää, Huusko Eino, Kotka, Hyttinen Niilo, Kouvola, Kansa Niklas, Kotka, Kekkonen Jasperi, Kotka, Khavari Masoumeh, Kotka, Konttinen Vera-Matilda, Kotka, Laurila Eelis, Kotka, Lindholm Oona, Pyhtää, Lähdesmäki Ida, Kotka, Mikkola Ronja, Kotka, Musavi Sayed, Kotka, Ogurtsova Evgenia, Kotka, Oljakka Sohvi, Kotka, Oyatina Victoria, Kotka, Paparova Anastasia, Kotka, Permanto Henri, Kotka, Pumalainen Elina, Kotka, Rasa Tuomas, Kotka, Saartia Maria, Pyhtää, Sinkkonen Santtu, Kotka, Suikki Miska, Kotka, Syrjänen Sara, Kotka, Söderholm Mette, Kotka, Taavitsainen Janne, Iitti, Tiihonen Roni, Kotka, Åström Matias, Kotka

Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto:

Akkila Miisa, Kotka, Hansson Erica, Loviisa, Hyyrynen Kaisa, Kotka, Lazausks Dmitrijs, Kotka, Lummejoki Timur, Kotka, Oksman Janina, Kotka, Olin Henna, Kotka, Perez Grenot, Kotka, Puustinen Veli-Waltteri, Kotka, Serr Eh, Kotka, Shar Mu, Kotka, Sriwalom Suparat, Kotka, Suknimit Phutawan, Kotka, Tamminen Eveliina, Kotka, Tillaeus Jenna, Kotka, Virtanen Iina, Loviisa, Vuorela Alina, Kotka,

Väänänen Kaisa, Kotka

 

Malmingin kampus:

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto:

Antikainen Joonas, Kotka, Arnell Lauri, Pyhtää, Harjumaaskola Lauri, Hamina, Hartikainen Teemu, Kotka, Hiekkataipale Rene, Kotka, Javanainen Eetu, Kotka, Lunna Luka, Kotka, Mikkola Santtu, Pyhtää, Montonen Tomi, Kotka, Nikkola Joni, Kotka, Pakkala Joni, Kotka, Putkonen Tuomas, Kotka, Saarinen Joni, Kotka, Ståhl Junnu, Kotka, Torila Heikki, Kotka, Vanhala Jere, Pyhtää, Villinger Perttu, Kotka

Rakennusalan perustutkinto/maarakennuskoneenkuljettaja:

Hostikka Kasperi, Virolahti, Kosonen Konsta, Hamina, Lehtomäki Juho, Liikkala, Listo Toni, Kotka, Lyly Teemu, Kotka, Niemi Nicolas, Kouvola, Nyman Riku, Kotka, Sahari Jere, Kotka, Takanen Jore, Hamina, Tähti Manu, Hamina, Vanhala Totti, Kotka, Virta Aleksi, Pyhtää