Etusivu

Wilma  |  Office365  |  Moodle

 

Koteko

Virpi Jonsson Työpajajohtaja(vuorotteluvapaalla) virpi.jonsson(at)ekami.fi 0400 656 507
Tia-Marika Sohlman Työpajajohtaja(sijainen) tia-marika.sohlman(at)ekami.fi 044 730 6090
Hanna-Leena Heikkilä Valmennuspäällikkö hanna-leena.heikkila(at)ekami.fi 050 439 9026
Anne Loikkanen Valmennuspäällikkö(sijainen) anne.j.loikkanen(at)ekami.fi(at)ekami.fi 050 572 4650
Mervi Aurala Työpajasihteeri / Yksilövalmentaja mervi.aurala(at)ekami.fi 050 576 5427
Sanna Pelmola Yksilövalmentaja / Seinätön paja sanna.pelmola(at)ekami.fi 040 131 7348
Hanne Hietapuro Yksilövalmentaja / Suunta hanne.hietapuro(at)ekami.fi 044 794 9904
Olli Mikkonen Työvalmentaja / Kuunari, Yksilövalmentaja olli.mikkonen(at)ekami.fi 044 767 0365

 

Kymenlaaksonkatu 29, 48100 KOTKA