Luottamushenkilöt | Ekami

Kotkan-Haminan seudun koulutuskuntayhtymän luottamushenkilöorganisaatio

Selaa tästä:

Yhtymäkokous

Puheenjohtajisto
Suikkanen Jaana pj. puh. 040 539 4466, jaana.suikkanen@hamina.fi
Pekkola  Juhani 1. vpj. puh. 044 513 0356, juhanipekkola@gmail.com
Suurnäkki Päivi 2. vpj. puh. 040 539 1299, paivi.suurnakki@pp.inet.fi
 
Muut osallistujat
Montonen Tiina, hallituksen puheenjohtaja
Tikkanen Sami, koulutuskuntayhtymän johtaja, pöytäkirjanpitäjä
Korpela Tuija, koulutuskuntayhtymän talous- ja hallintojohtaja

Yhtymähallitus

Kotka (varajäsen)
Montonen Tiina, pj. puh. 040 516 4634, tiina.l.montonen@kotka.fi (Taavitsainen Ninni)
Mättö Pekka 1. vpj. puh. 050 537 9601, mattopekka@gmail.com (Eerola Seppo)
Rosberg Tiina, puh. 040 730 7915, tiina.rosberg@gmail.com (Tiussa Janita)
Toivanen Nana, puh. 040 710 4681, nana.toivanen@pyhtaa.fi (Tauria-Huttunen Arja)
 
Hamina (varajäsen)
Sakki Timo 2.vpj, puh. 0400 890 840, sakki.timo@gmail.com (Virtanen Vili-Valtteri)
Nyholm Janne (Forsström Sami)
Rissanen Jarmo, puh. 045 346 9746, jarmo.rissanen@hamina.fi (Kasari Jorma)
Visuri Mervi, puh.040 536 1867, mervi.visuri@haminanseudunauto.fi (Vartainen Riina)
 
Miehikkälä (varajäsen)
Rikkola Riitta puh. 040 524 4027, rikkola1@saunalahti.fi (Varjakoski Heli)
 
Pyhtää (varajäsen)
Lintunen Nita, nita.lintunen@gmail.com (Tuomala Kirsi)
 
Muut osallistujat
Suikkanen Jaana, yhtymäkokouksen pj
Pekkola Juhani, yhtymäkokouksen 1.vpj
Suurnäkki Päivi, yhtymäkokouksen 2.vpj.
Tikkanen Sami, koulutuskuntayhtymän johtaja, pöytäkirjanpitäjä
Korpela Tuija, koulutuskuntayhtymän talous- ja hallintojohtaja

Tarkastuslautakunta

Kunta, varsinainen jäsen (varajäsen)
Kotka, Visti-Pohjalainen Aira (Simola Seppo)
Kotka, Tilli Juha, (Eränen Rami)
Virolahti, Pirttimäki Seppo (Kattelus Eeva-Liisa)
Hamina, Järvinen Hannele (Ström Ella)
Pyhtää, Aksels Tuulikki (Nyberg Charles)
 
Muut osallistujat:
Korpela Tuija , koulutuskuntayhtymän talous- ja hallintojohtaja
Tikkanen Sami, koulutuskuntayhtymän johtaja

Jaa