Siirry sisältöön
Haku

Ekamin organisaatio

Ekamin johtoryhmä

Sami Tikkanen – kuntayhtymän johtaja, rehtori
Ulla Jaskari – apulaisrehtori, hyvinvointi- ja palvelualat
Kimmo Kallioniemi – apulaisrehtori, tekniikan ja liikenteen alat
Virpi Jonsson – työpajajohtaja, työpajatoiminta ja etsivä nuorisotyö
Tuija Korpela – talous- ja hallintojohtaja
Jyyni Postila-Sutinen – henkilöstöjohtaja
Jarkko Grönberg​ – pääluottamusmies, henkilöstön edustaja
Pia Ilves – hallintoasiantuntija

Ajantasaiset ja tarkat yhteystiedot.(siirryt toiseen palveluun)

Ekamin luottamushenkilöorganisaatio

Puheenjohtajisto
Suikkanen Jaana pj. jaana.suikkanen@valtuusto.hamina.fi
Romppanen Pirjo 1. vpj. puh. 040 706 7042, pirjoromppanen@hotmail.com
Nyholm Janne, 2 vpj. puh. 040 544 2260, janne.nyholm@valtuusto.hamina.fi

Muut osallistujat
Montonen Tiina, hallituksen puheenjohtaja
Tikkanen Sami, koulutuskuntayhtymän johtaja, pöytäkirjanpitäjä
Korpela Tuija, koulutuskuntayhtymän talous- ja hallintojohtaja

Kotka (varajäsen)
Montonen Tiina, pj. puh. 040 516 4634, tiina.l.montonen@kotka.fi (Kuisma Minni)
Lukkari Hannu, 1 vpj. puh. 040 554 0494, hannu.lukkari@finnpilot.fi (Paukku Pia)
Suursoho Soile, puh. 040 962 7666, soile.suursoho@gmail.com (Tiusanen Kari)
Puhakka Reetta, reetta.puhakka@gmail.com (Pirtilä Päivi) 

Hamina (varajäsen)
Rissanen Jarmo, 2. vpj. puh. 040 500 3586, jarmo.rissanen@valtuusto.hamina.fi (Peltonen Nina)
Tolvanen Ville, ville.tolvanen@valtuusto.hamina.fi  (Hartikainen Veli-Matti)
Koso Anniina (Vartiainen Riina)
Forsström Sami (Kangas Timo) 

Virolahti (varajäsen)
Uski Leo, puh. 040 553 6757, leo.uski@outlook.fi (Vuorela Juha) 

Pyhtää (varajäsen)
Aksels Tuulikki (Suoknuuti Kari, Miehikkälä) 

Muut osallistujat
Suikkanen Jaana pj. jaana.suikkanen@valtuusto.hamina.fi
Rikkola Riitta 1. vpj. puh. 040 524 4027, riitta.rikkola@miehikkala.fi
Nyholm Janne, 2 vpj. puh. 040 544 2260, janne.nyholm@hamina.fi
Tikkanen Sami, koulutuskuntayhtymän johtaja, pöytäkirjanpitäjä
Korpela Tuija, koulutuskuntayhtymän talous- ja hallintojohtaja

Kunta, varsinainen jäsen (varajäsen)

Kotka, Silvala Sorella (Keveri Raija)
Kotka, Kalema Helena (Kolari Seppo)
Virolahti, Pirttimäki Seppo, puh. 050 405 4628, seppo.pirttimaki@kymp.net  (Krouvi Sanna)
Hamina, Haikka Tapio, puh. 044 055 7841 (Palm Jaakko, Virolahti)
Hamina, Vapalahti Sanna (Liimatainen Mervi, Pyhtää) 

Muut osallistujat:
Korpela Tuija , koulutuskuntayhtymän talous- ja hallintojohtaja
Tikkanen Sami, koulutuskuntayhtymän johtaja

Ilmoitustaulu

Lisäämme tänne tärkeitä ajankohtia hallinnollisiin asioihin liittyen, kuten kokoustaikataulut ja tapahtumat.